15. Skautský ples aneb #100letspolu

Rosňa
10. února 2019
Středisko Povodeň

15, 100 a 80 jsou tři čísla, která se pojí s letošním ročníkem skautského plesu střediska Povodeň Benátky nad Jizerou. Totiž, jednalo se o 15. ples, na kterém jsme zároveň spolu s 80 účastníky oslavili 100 let existence skautingu právě v našem městě.

Večer se nesl ve znamení tradičních plesových aktivit jako je předtančení (které letos obstaraly mažoretky), vyhrávání hodnotných cen v tombole (seznam, jejíchž sponzorů je tak dlouhý, že je prakticky nemožné ho tu celý vypsat), půlnočního překvapení (které letos zajistil náš dlouholetý spolupracovník, barman Alan, a při kterém jsme se mohli nadchnout z UV barmanské show), konzumace jídla a pití (z více než bohatě zásobeného baru) a samozřejmě tance a zpěvu (za hudebního doprovodu kapely Dance Band).  

Bylo nás sice letos v sále záložna poskrovnu, ale každý jeden z nás pomohl vytvořit úžasnou atmosféru nejen na tanečním parketu, ale i všude kolem něj. Všem návštěvníkům plesu tímto děkujeme a těšíme se s Vámi všemi někdy, někde v budoucnu na viděnou.