Informace k odjezdu na tábor 2022

Shift
24. června 2022
Středisko Povodeň

Skautský letní tábor je za rohem a my jsme rádi, že i letos můžeme vyrazit do přírody, poznávat její krásy a zažívat nevšední dobrodružství. Připravili jsme pro Vás souhrn těch nejdůležitějších informací týkajících se konání letošního tábora.

📦 Informační balíček

Najdete zde důležité kontakty, informace o odjezdu a příjezdukorespondenční adresu, ale taky třeba doporučený seznam vybavení, který se jistě bude hodit všem méně zkušeným táborníkům.

📝 Prohlášení o bezinfekčnosti

Pro účast na táboře, se každý účastník musí při nástupu na tábor prokázat platným prohlášením o bezinfekčnosti. Prohlášení musí být řádně vyplněné a podepsané zákonným zástupcem, ne dříve, než 1 den před odjezdem účastníka na tábor.

🚛 Nakládání táborového materiálu

Chtěli bychom Vás již tradičně požádat o spolupráci při nakládání táborového materiálu. Jako každoročně, je třeba na tábořiště dopravit podsadové stany ve kterých budou děti spát. Jelikož každý rok jezdíme na prázdnou louku, musíme veškeré táborové vybavení naložit a na tábořiště dopravit.
 
Přesun materiálu a veškerá příprava je pro nás organizačně a personálně náročnou záležitostí. Pomocí s nakládáním můžete přispět k tomu abychom mohli tábory i nadále dělat finančně co nejdostupnější a investovat čas a úsilí na tvorbu primárně na tvorbu kvalitního programu pro Vaše děti.
 
Nakládání bude probíhat 1. července v 17:00 u skautské klubovny.