Maškarní ples střediska Povodeň

Tawi
16. února 2018
Středisko Povodeň

Dva dny po svátku svatého Valentýna nastal opět čas hodit se „do gala“ a vyrazit do společnosti. Ve společenském sále záložna se v pátek 16. února konal již čtrnáctý ročník skautského plesu střediska Povodeň Benátky nad Jizerou.

Ten letošní nesl podtitul „maškarní“. I když tentokrát návštěvníků dorazilo poskrovnu, ples jsme si stejně užili dosytosti. Masek zde bylo nemálo. Na parketu jste se tak mohli potkat s tančící muchomůrkou, skupinkou dam z doby charlestonu, párem včeliček nebo třeba dinosaurem. Na baru jste si pak mohli přiťuknout s postavičkami z filmu Příšerky s.r.o, vojáky či třeba ovečkou Shaun.

Na programu bylo předtančení za zvuků rumby, foto prezentace, která nabídla pohled do zákulisí skautského života, společné učení se country tanečku a v neposlední řadě losování bohaté tomboly. Seznam sponzorů se nám rok od roku rozrůstá a tak jsou ceny čím dál tím  zajímavější. V předsálí byl k dispozici lidmi oblíbený foto koutek a pan fotograf se svěřil, že nafotil v tento den úplně každého na sále.

Rádi bychom tímto také poděkovali všem těm, kteří si s námi přišli zakřepčit a s vámi všemi plus dalšími lidmi se těšíme na viděnou zase za rok, to už budeme zletilí.