Skautské Vánoce

Shift
21. prosince 2018
Středisko Povodeň

Vánoční nálada a vůně cukroví se letos donesla i do našeho střediska, a proto jsme se opět sešli, abychom si společně připomněli svátky klidu a pohody.

V pátek 21.12. kolem 18. hodiny jsme se za přítomnosti Betlémského světla, vůně cukroví a šustění balícího papíru sešli v naší klubovně a tentokrát nás bylo dokonce o něco víc než minule. V letošním roce jsme se totiž rozrostli o oddíl Benjamínků (5-7 let), kteří nyní tvoří úplně tu nejmladší skupinu dětí v našem středisku a ani ti si tuto společnou oslavu Vánoc nenechali ujít.

Jako každoročně jsme si zazpívali vánoční koledy, zahřáli se teplým čajem a bavili se srandovními scénkami, které si pro nás připravili ostatní oddíly. Na programu nesmělo chybět také připomenutí vánočních zvyků a tradic a letos jsme navíc zjišťovali, které cukroví je v našich domácnostech nejpopulárnější. Nejvíce hlasů nakonec obdrželi vanilkové rohlíčky.

Jako hřeb večera nás samozřejmě čekalo rozbalování dárečků, na které se všichni celý večer těšili a po něm jsme se už jen vzájemně rozloučili a popřáli si klidné a pohodové svátky.