Skautský turnaj ve vybíjené

Rosňa
17. února 2019
Středisko Povodeň

Na letošní skautský turnaj ve vybíjené byla pozvána skautská střediska středočeského kraje ležící v blízkém okolí našeho města. Samotného turnaje se zúčastnilo celkem deset týmů, které utvořila střediska z Benátek, Neratovic a Staré Boleslavi.

Kolem deváté hodiny, poté co byli účastníci seznámeni s pravidly hry, způsobem, jakým se turnaj bude hrát, byl zahájen samotný souboj.

Díky velkému počtu účastníků, se bojovalo ve třech věkových kategoriích. Poté, co ve všech kategoriích proběhly zápasy tzv. každý s každým, mohly být těsně před polednem vyhlášeny výsledky. Vítězným týmem v mladší kategorii byli vyhlášeni Orlíci ze Staré Boleslavi.

Ve starší kategorii byl boj o prvenství náročnější, i přes opakování zápasů, zůstal turnaj bez vítěze, neboť výsledky obou týmů (Pětka Benátky a Méďové Neratovice) byly vyrovnané a oba týmy si zasloužili cenu pro vítěze, medový dort. Sladkou odměnu si odnesl každý jeden z účastníků turnaje a my, jakožto pořadatelé, se už těšíme na další ročník aktivního dopoledne.