Skautský den 2020. doma, ale #SrdcemVeSkautu

Shift
23. dubna 2020
Středisko Povodeň

Zveme Vás v pátek 24. dubna ke společné oslavě Skautského dne pod heslem „Doma, ale #SrdcemVeSkautu“. Živé vysílání začne v 19.30 na Facebooku Junáka – českého skauta i na skautském YouTube, můžeš si vybrat, kde jej chceš sledovat.

Nazdar do celého střediska!

V jiném roce bychom se 24. dubna potkali třeba na na oddílové výpravě, nebo na schůzce v klubovně. Tohle ale není rok jako každý jiný a v klubovně se bohužel potkat nemůžeme. To ale neznamená, že Skautský den nemůže být společná radost pro nás všechny.

Zveme všechny skauty a skautky na celostátní skautské živé vysílání v pátek 24. dubna večer. Prostě taková online schůzka, jen nás tam společně budou tisíce. Sami se těšíme, co nás tam čeká.

Zváni jsou všichni (s těmi menšími klidně i rodiče). Vezmi si na sebe šátek nebo se obleč do kroje, připrav si svíčku, zápalky a porcelánový talířek a připoj se v pátek, 24. dubna, chvilku před 19:30 na facebook.com/skaut nebo youtube.com/czskaut. Živé vysílání budeš moci sledovat na obou kanálech.

Výzva pro všechny skauty a skautky

Jako středisko se zapojujeme i do celostátní výzvy, vytváříme společnou fotokoláž, kterou v pátek zveřejníme. Tady máš návod na zapojení i Ty:

Vyfoť se s šátkem (nebo v kroji) v roušce a ukaž všem, jak vypadá tvoje domácí karanténa. Fantazii se meze nekladou. Jediné na co si dej pozor je, abys byl/a na fotce dobře vidět a fotku bylo možné zveřejnit.

Fotku pošli do pátečního poledne na e-mail: [email protected]

Už se těšíme na páteční vysílání, až se tam potkáme s tisíci skautů a skautek ze všech koutů země. Jsme sice doma, ale #SrdcemVeSkautu!

Tvoje ⚜ středisko Povodeň