Letní tábor 2020

Shift
24. dubna 2020
Středisko Povodeň

Skautský letní tábor je za rohem a my jsme rádi, že i letos můžeme vyrazit na 18 dní do přírody, poznávat její krásy a zažívat nevšední dobrodružství. 😊

Připravili jsme pro Vás souhrn těch nejdůležitějších změn a informací týkajících se konání letošního tábora. Naším cílem je připravit kvalitní skautský program při zohlednění současné situace a proto Vás žádáme o spolupráci.Údaje o táboru

Termín konání: 1. – 18. 7. 2020
Stejně jako minulý rok, jedeme na letní tábor do obce Štipoklasy u Černín, okres Kutná Hora.

Korespondenční adresa

Skautský tábor Povodeň Benátky nad Jizerou
Zbraslavice 225,
285 21, Zbraslavice

Vůdce tábora: Petr Schönfeld (Shift)
Zástupce: Petr Kaftan
Zdravotník: Štěpán Czornyj (Šťépa)
Hospodář: Monika Koťátková (Rosnička)

Odjezd

Sraz 1. 7. 2020 v 7:00 u skautské klubovny. Následně proběhne hromadný přesun auty na nádraží do Lysé nad Labem za asistence rodičů. Při odjezdu budeme od všech účastníků vybírat prohlášení o bezinfekčnosti, kopii kartičky pojištěnce a předepsané léky v uzavíratelném obalu, včetně popisu užívání.

Na cestu je nutné si vzít batoh, skautský kroj, pláštěnku (pončo), pití a jídlo na celý den, včetně snídaně na druhý den.

Nová verze prohlášení o bezinfekčnosti

Na základě opatření vydaných Ministerstvem zdravotnictví ČR je pro letošní rok nutné vyplnit aktualizovanou verzi prohlášení o bezinfekčnosti. Tentokrát také informuje o mimořádnostech v souvislosti s nemocí COVID-19 a obsahuje důležité informace pro všechny účastníky. Prohlášení musí být řádně vyplněné a v den odjezdu podepsané.Vaše dotazy ohledně tábora nám můžete zasílat na adresu [email protected]. Případně se vždy můžete obrátit na své oddílové vedoucí.

Děkujeme všem za pochopení a budeme se těšit! 🤩