Výprava do bazénu

Tawi
26. listopadu 2023
Středisko Povodeň

Výprava do bazénu se stala první společnou výpravou skautů a skautek v letošním školním roce. Kromě samotného bazénu nás čekalo ještě přespání v klubovně. Náplní tohoto večera bylo vyhlášení skautských Oscarů v kategorii „film s vodní tématikou“. Na natočení a sestříhání svého velkolepého díla dostali všechny tři týmy celkem jednu hodinu. Po uplynutí času následovalo zhlédnutí všech filmů a hlasování odborné poroty i veřejnosti. Dovolte mi tedy oznámit vítěze historicky prvních skautských Oscarů, kterým byl tým č. 2 a jejich film s nádechem detektivky a velice trefným názvem: Voda. Večer jsme zakončili tematicky, tedy sledováním dalšího filmu, naší volbou se stal animák Ratatouille.

Na hlavní část programu, tedy návštěvu bazénu, došlo druhý den, v neděli, hned po snídani, která byla, nutno podotknout, ve velkém stylu: palačinky s burákovým máslem, džemem nebo nutellou.  V mladoboleslavském bazénu jsme strávili dvě hodiny, které si všichni účastnící náramně užili (aspoň v to tedy doufám).

Stejně jako do Boleslavi, tak i z ní jsme jeli autobusem, ten nás dovezl až na benátecké autobusové stanoviště, kde jsme také přibližně ve čtvrt na pět celou výpravu ukončili.                                   Vítek